Novinky na serveruProgramy a projektyO naší organizaciKdo je to dobrovolníkNáš časopisFotogalerie z akcíKontaktujte nás
 

Na hlavní stránku
 
Kontaktujte nás
Kniha přání a stížností
Forum


FORUM:

Tato stránka je určena všem, kteří nám chtějí zanechat nějaký vzkaz nebo připojit názor:

Jméno:
E-mail:
Text:
   
 

PROSTOR PRO VAŠE ZÁZNAMY:

"Děkuji Dobrovolnickému centru za vlídné přijetí a umožnění účasti v kurzu Silní rodiče-Silné děti, děkuji Lenko tobě a moc děkuji vynikajícím lektorům za vzdělání.Materiály z kurzu rozhodně neuložím "do archivu", budu jimi procházet, osvěžovat si informace a postupy, ověřovat si v praxi zda a co jsem se naučila. Díky všem zúčastněným, pomáhajícím a podporujícím.
Děkuji."
Hladíková Ludmila


"Dobrý den,
chtěla bych Vám strašně moc podkovat za Vaši ochotu, úžasný přístup k našemu problému s nemocným otcem a hlavně okamžitou pomoc. Je to téměř neuvěřitelné.
za svou maminku Ludmilu Putnovou, dceru Markétu , syny Martina a Jana s úctou
Simona Hossingerová"
Simona Hossingerová


"Dobrý den paní Černá,objevila jsem nabídku na váš výcvik 16.-18.10. a chtěla bych vás tímto požádat o bližší informace.Již delší dobu mám zájem o práci pracovníka v soc. službách-v přímé obsluž né péči.Zatím se mi nepodařilo žádný kurz objevit, proto bych uvítala bližší info o vašem nabízeném výcviku, případně je-li účast omezena věkem-je mi 41 let.Za vaši odpověď vám předem děkuji a přeji hodně úspěchů."
Ivana Horničáková, Česká Lípa

"Dobrý den do Ústí nad Labem.

Vážená paní Černá,

děkuji za Váš mail a samozřejmě, že ráda podepíši písemnou deklaraci - Uznání roku 2011 jako Evropského roku dobrovolnictví.

Jako politička se při každé své cestě do regionů setkávám s dobrovolníky v různých oblastech našeho života. Z těchto setkání si vždy v srdci odnáším pohlazení, že i v dnešním světě funguje nezištný vztah založený na nadšení pro věc. Již jako senátorka jsem se angažovala při vzniku legislativy k problematice dobrovolnictví.

Vaše dobrovolnictví je důležité nejen pro ty, jimž přímo pomáháte, ale i pro ostatní. Svým přístupem dáváte příkladem ostatním, kteří mohou stejně jako Vy překročit v dnešní době svůj stín a podat ruku bližnímu či přiložit ruku ke společnému dílu."

S úctou k nasazení a nadšení dobrovolníků Zuzana Roithová


"ahojky super lidicky hlavne zdravim Lenku Cernou a taky moji kamaradku ktera mi moc pomaha ja jsem totiz postizena a jedina o tom vi ze mam opatrovnika moji mamcu a timle ji chci podekovat a jmenuje se Klara SAuli a chci ji moc podekovat dekuju ti moc pa zdravim vas vsechny dobrovolniky pa Nikola Novotna byvala clenka pet petaku ale tet tam chodim furt a lenka mne zna dlouho mej te se pa"
Nikola Novotná

"S Evčou se kontaktujeme spíše přes mail - toto léto už pojede na třetí dovču :) Takže nám kamarádství zůstalo.Chtěla jsem tobě i všem pětpéťákům moc poděkovat za všechno, co jsme spolu prožili, co jste pro mě i Evču udělali - bylo to opravdu obohacující. Přeji vám hodně nadšených dobrovolníků, mnoho spokojených klientíků (jak malých, tak i těch starších), hodně sil do dalších projektů a vám osobně, ať se máte skvěle!!!
Přeji příjemný zbytek léta a až zase zabloudím do Ústí, přijdu vás pozdravit."
S pozdravem Monča Drábková

"Děkuji Dobrovolnickému centru za jejich činnost a aktivitu. Děkuji za zasílání pozvánek na další a další akce. Ač většinou zpětně nereaguju, nemažte ze seznamu můj kontakt. Jsem rád za Vaše zprávy a nabídky."
Děkuji Radek (Radek Michálek)

"
Jsem moc rád, že jsem se mohl 5P účastnit, poznal jsem mnoho skvělých lidí a taky jsem zjistil výbornou věc- že i dneska je spousta lidí ochotna dělat smysluplné věci jen z dobré vůle, právě pro jejich smysluplnost, bez ohledu na peníze. To vnímám jako obrovský povzbuzení do života."
PetrPodporovatelé
 
     
  Dobrovolnické centrum Ústí nad Labem © 2005, Všechna práva vyhrazena | Mapa serveru